Kibice „The Reds” niezadowoleni z plotek

Spora grupa kibiców FC Liverpool wyraziła swoje niezadowolenia w związku z plotkami transferowymi. Chodzi o prawdopodobne zainteresowanie klubu Christopherem Baumgartnerem. Reprezentant Austrii jest łączony z klubem z północnej Anglii jednak kibice nie chcą o tym nawet słyszeć.

Georginio Wijnaldum zamienił deszczowy Liverpool na stolicę mody – Paryż. Przenosiny Holendra do Paris Saint-Germain oznaczają, że „The Reds” zostało z dziurą w drugiej linii. Zespół Jurgena Kloppa będzie potrzebował nowego zawodnika profilem zbliżonym do Wijnalduma. Holender w czasie swojej gry w Anglii był jedną z kluczowych postaci w drużynie Kloppa. Takiego zawodnika nigdy nie jest łatwo zastąpić.

Według niemieckiego Kickera do Liverpoolu ma przenieść się Christopher Baumgartner. 21- letni Austriak bierze obecnie udział w turnieju Euro. W zeszłym sezonie rozegrał 31 spotkań i zdobył sześć bramek. Po ukazaniu się tych informacji Twitter zalała fala niezadowolenia ze strony kibiców „The Reds”.

Spora część komentarzy określała Austriaka mianem tragicznego zawodnika. Oprócz tego część komentatorów stwierdzała, że sprowadzenie Baumgartnera będzie sygnałem dla rywali, że Liverpool to niepoważny klub. Czy rzeczywiście austriacki pomocnik jest tak słabym piłkarzem? W Bundeslidze jest przecież doceniany. Do tego jest stosunkowo młodym zawodnikiem, który nadal ma szansę się rozwinąć. Pracując z Kloppem te szansę jeszcze bardziej, by się zwiększyły.

Czy jednak kibice postawią na swoim i Edwards poszuka innego środkowego pomocnika? A może jednak to dyrektor sportowy „The Reds” będzie górą i zrobi na przekór kibicom? Aż wreszcie, może to tylko zwykła kaczka transferowa

źródło: footballtransfertavern.com