Liverpool bliski transferu wartego 25.7 miliona funtów

FC Liverpool prowadzi rozmowy na temat transferu Donyella Malena z PSV. Holenderski klub jest gotowy do negocjacji o ile kwota będzie wynosiła 25.7 miliona funtów.

Jurgen Klopp poszukuje wzmocnień, by w kolejnym sezonie powrócić do walki o najwyższe trofea. Zespół z Merseyside chce uniknąć ponownej walki o najlepszą czwórkę do samego końca. Poprzedni sezon ukończyli w gronie najlepszych zespołów, ale udało im się to dopiero w ostatniej kolejce rozgrywek. Nadchodzący sezon ma być zupełnie inny.

Liverpool zmagał się z kontuzjami w obronie i pomocy. Jednak to nie były ich jedyne zmartwienia. „The Reds” mieli problemy z wykańczaniem akcji. Nic więc dziwnego, że w tym okienku transferowym poszukują kogoś kto da więcej jakości w ataku.

Donyell Malen jest zawodnikiem o sporym potencjale. PSV jest gotowe sprzedać go za około 30 milionów euro. Ta kwota ma być dobra dla wszystkich. Z pewnością przejście Malena do Liverpoolu pozwoli mu postawić kolejny krok na drodze do wielkiej kariery, którą mu wróżą.

Jednak transfer do FC Liverpool nie jest jeszcze przesądzony. Anglicy będą mieli poważną konkurencję w postaci Borussii Dortmund. Niemiecki zespół szuka alternatywy dla Erlinga Haalanda, który prawdopodobnie pożegna się z Dortmundem.

źródło: football-talk.co.uk