Takumi Minamino pożegna się z Liverpoolem?

Takumi Minamino ostatnie pół roku na wypożyczeniu w Southampton. W związku z tym fani FC Liverpool są „święcie” przekonani, że Japończyk pożegna się z ich zespołem i odejdzie. Na Twitterze pojawiły się już nawet pierwsze podziękowania i pożegnania ze strony sympatyków FC Liverpool.

Jest to reakcja na pogłoski jakoby Southampton rozpoczął starania o ściągnięcie do siebie Japończyka na stałe. Minamino dołączył do „The Reds” osiemnaście miesięcy temu. W klubie z północnej Anglii dostał spore pieniądze. Mowa tu o 75 tysiącach funtów na tydzień. Jednak zaledwie 4 spotkania w zespole Jurgena Kloppa sprawiły, że przestał być brany pod uwagę i wysłano go na wypożyczenie.

W dniu dzisiejszym poinformowano, że zawodnik opuścił zgrupowanie z powodów klubowych. To właśnie ta informacja podpaliła kibiców „The Reds” i dała im do myślenia. Kibice są niemal pewni w stu procentach, że czas Japończyka w Liverpoolu dobiegł już końca.

Takumi Minamino do Liverpoolu trafił za 7.2 miliona funtów i już teraz mówi się, że „The Reds” zarobią na nim znacznie więcej.

źródło: hitc.com