PSG potwierdza – Kylian Mbappe chce odejść

Dyrektor  PSG Leonardo potwierdził, że Kylian Mbappe chce opuścić klub. Informacje wyszły podczas rozmów dotyczących jego przyszłości.
Wczoraj wieczorem poinformowano, że Real Madryt otrzymał odrzuconą ofertę 137 milionów funtów dla 22-latka, który nie ma kontraktu z drużyną Ligue 1 następnego lata.

PSG zaproponowało Mbappe dwie różne propozycje przedłużenia pobytu w Parc des Princes, jedna oferta na poziomie najlepszych graczy w drużynie. Jeśli nie podejmie decyzji o swojej przyszłości tego lata, reprezentant Francji będzie mógł odejść  w 2022 r. – przy czym otworzy drzwi do wielu klubów, w tym Liverpoolu i Realu Madryt. Leonardo powiedział: „Kylian Mbappe chce odejść, wydaje się to jasne.”
Jeśli Real Madryt składa ofertę, szkoda nie skorzystać.  Jeśli chce odejdź, nie będziemy go powstrzymywać. Kylian zawsze obiecywał, że nie opuści klubu za darmo.

„Nigdy nie otworzyliśmy drzwi do odejścia. Nigdy. Ludzie mówią, że chcę sprzedawać, a Nasser nie, ale Nasser i ja myślimy to samo. Nadajemy na tych samych falach. Naszym celem jest przedłużenie jego kontraktu i zatrzymanie go. Ale jeśli zawodnik chce odejść, to na naszych warunkach, dotyczy to nie tylko Kyliana, ale wszystkich piłkarzy.”

Źródło: www.liverpoolecho.co.uk