Romano: „Liverpool zaskoczy transferem”

Fabrizio Romano powiedział w jednym z angielskich podcastów, by być gotowym na nieoczywisty transfer ze strony Liverpoolu. Według włoskiego dziennikarza, „The Reds” trzymają asa w rękawie i podobnie jak w zeszłym sezonie, tak i w tym sprowadzą kogoś o kim niewiele się mówiło. Póki co, Liverpool dokonał jednego transferu w tym okienku transferowym. Anglicy sprowadzili Ibrahima Konate na wczesnym etapie okienka. Wiemy, że „The Reds” poszukują środkowego pomocnika do zastąpienia Georginio Wijnalduma. To może być jeden z kierunków dla tego nieoczywistego transferu.

Według Romano, takim nieoczywistym transferem było sprowadzenie Diogo Joty w zeszłym roku:
Gdybyście w zeszłym roku zapytali czy Diogo Jota przejdzie do Liverpoolu nie byłbym w stanie wam odpowiedzieć. To było coś nieoczywistego. Nikt się tego tak naprawdę do końca nie spodziewał, a FC Liverpool po cichu dopięli ten transfer –tak na łamach podcastu mówił włoski dziennikarz. W związku z tym i w tym roku Włoch oczekuje, że Martin Edwards dokona czegoś zaskakującego.

Lubię takie transfery. Jest to trudne dla dziennikarzy, bo ciężko cokolwiek przewidzieć czy się dowiedzieć. Jednak jest to dobre dla klubów i ich strategii.

źródło: tbrfootball.com