Kai Havertz komplementuje Liverpool

Ofensywny pomocnik Chelsea, Kai Havertz, powiedział w Sky Sports News, że Liverpool Jurgena Kloppa i Manchester City Pepa Guardioli były najlepszymi drużynami w Premier League przez ostatnie dwa sezony.

City zdobyło tytuł Premier League w zeszłym sezonie, podczas gdy Liverpool był mistrzem Anglii rok wcześniej.

Chelsea zamierza tym razem zdobyć tytuł, ale the Blues zmierzą się z konkurencją Liverpoolu, City i Manchesteru United. Aby zdobyć tytuł Premier League, londyński klub musi przyznać, że Liverpool i City są niewiarygodne i były najlepszymi drużynami w Premier League przez ostatnie dwa sezony.

Gwiazda Chelsea powiedziała w Sky Sports News (13:43, 18 września 2021), zgodnie z transkrypcją SI: „Przez ostatnie kilka lat w lidze, Man City i Liverpool, zawsze byli najlepsi.

„Tylko dlatego, że wygrywasz Ligę Mistrzów, nie możesz powiedzieć: „Och, w tym roku musimy ją wygrać”, ale oczywiście mamy jakość, mamy graczy, którzy wygrają ligę, ale nie chodzi o to, by mówić po czwartym meczu w lidze. Teraz jest za wcześnie, żeby to powiedzieć.

„Powiedzieliśmy też wcześniej, że jesteśmy trochę bardziej podobni do myśliwych z Man City i Liverpoolu, ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat pokazali, że są niewiarygodni i sami chcemy to pokazać.

„Chcemy to ponownie udowodnić po zdobyciu tytułu Ligi Mistrzów. Zrobimy co w naszej mocy.”

źródło: hitc.com